Opel Astra . viti 2001 fuqia motorrike 1995cc.

Numri i njoftimit: 55879 | Postuar në: 17.03.2017, 12:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.900 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike . Shitet per arsye emigrimi.

 Lushnjë     Lushnje

 joel