shiten komplete per lokal

Numri i njoftimit: 55866 | Postuar në: 16.03.2017, 16:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten 2 komplete karige +tavoline me cmimin 20.000 leke kompleti si dhe 10 komplete tavoline +kolltuk me cmimin 30.000 kompleti

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 alfred zahari