SHITJE TRUALLI AFER DETIT-CMIM SURPIZE

Numri i njoftimit: 55834 | Postuar në: 14.03.2017, 00:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3281

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 60 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet në Berdenesh të Sarandës (blloku nr. 10) një parcelë afër detit prej 3281 m2, me permasa 66 metra me 50 metra. Trualli është i hipotekuar qysh në vitin 1996, konform të gjitha rregullave dhe dokumentave si: Certifikatë Pronësie (me nr. Pasurie në ZRPP : 4/75 ) ; plan-vendosje dhe plan- rilevimi. Pamja nga deti është e mrekullueshme dhe cmimi surprizë. Nëse kjo parcelë blihet e gjitha, atëhere çmimi është 55 Euro për m2 . Nëse shiten pjesë të vecanta të parcelës, atëhere cmimi është 65 Euro/m2. Mbetem disponibel nga ora 09:00 - 23:00.
Po ka interes për ju komunikojmë.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Rita Alizoti