Truall prej 2720 m² ne shitje

Numri i njoftimit: 55833 | Postuar në: 13.03.2017, 20:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2720

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 20.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pershtatshme per ndertim banese private, te nje pallati, ambient sherbimi etj.

Toka ka dalje ne rrugen kryesore Bajram Curri si dhe ne Unazen e qytetit.

Ne perberje te tokes eshte nje shtepi e vjeter dy kateshe me siperfaqe 386,3 m² per kat.

Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

CMIMI 20'000 LEKE/M² (I NEGOCIUESHEM)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti:
+355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate