kasaforte metalike amerikane

Numri i njoftimit: 55832 | Postuar në: 23.05.2018, 13:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje të sigurie

Lloji i njoftimit: Shitet


kasaforte e sigurise se larte. prodhuar ne USA, e blere dhe me dokumenta te rregullta. dimensionet e saj jane 80x80x60 cm me peshe bosh mbi 400 kg, me sistem alarmi dhe trashesi te kases afro 1 cm

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Agim