Jaguar X-type

Numri i njoftimit: 55820 | Postuar në: 13.03.2017, 10:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Jaguar

Modeli: X-Type

Viti: 2002

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Kupe / Sportive

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.700 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet jaguar ne gjendje shum te mire
Shitet per arsye mosperdorimi
Motori 2.5 x-type
Benzine gas
Letrat te prera deri ne janar te 2018
Siguracioni minikasko
Salloni lekure

Nr 0696816561


 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Gledis