Toke ne shitje ne Velipoje

Numri i njoftimit: 55766 | Postuar në: 09.03.2017, 20:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 500

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 37.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Velipoje,
te pozicionuar ne kah te Hotel 'Globi' dhe me dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Velipoje.

Toka ka nje siperfaqe totale prej 500m² dhe ka forme te rregull drejtkendore qe e ben te pershtatshme per cdo lloj perdorimi, si vile private, hotel etj.

Zona perreth eshte shume e qete dhe me ajer te paster.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie me statusin are.

Cmimi: 74 Euro/m²

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra:
+355666666765 ose +355695292667
gjithashtu ne adresen e e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate