NGROHTESIA DHE MIQSIA JAN GJERAT ME THEMELORE NE JETE.

Numri i njoftimit: 5572 | Postuar në: 26.11.2013, 17:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Shoqeri - Miqesi

Lloji i njoftimit: Shitet


PRSH.
JAM NJE BURRE NGA TIRANA,, PROFESIONI BIZNES PRIVAT,,
JAM I INTERESUAR PER NJE MIQESI TE SINQERT,,
CKA ME KA MUNGUAR NE JETE..

 Tiranë

Dërgo E-mail

 MARIO