Volsvagen polo

Numri i njoftimit: 54711 | Postuar në: 06.03.2017, 13:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Polo

Viti: 2001

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 150000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet volksvagen polo viti 2001 1.4 banzin 16v.makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.dokumenta deri ne dhjetor 2017.

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Aldo