Ford C Max makina ne gjendje perfekte

Numri i njoftimit: 54692 | Postuar në: 05.03.2017, 09:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Focus C-Max

Viti: 2006

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


full option sedile lekure me ngrohje -sensor parkimi -sensor diritash dhe fshirsesh xhamash-klima- goma te reja

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Eduart