Okazion Shitet Shtepia ndodhet ne lagjen Afrim i Ri

Numri i njoftimit: 54660 | Postuar në: 08.04.2017, 19:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 5

Sipërfaqja: 145

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 155

Çmimi: 58.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia eshte private dhe ndodhet ne lagjen Afrim i Ri , eshte me hipoteke dhe ka nje cmim te arsyeshem .

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Henri