htc one i ardhur ngadubai i zhblloku / me 2 karta /pordore

Numri i njoftimit: 5465 | Postuar në: 21.11.2013, 22:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: HTC

Modeli: htc one

Çmimi: 180 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


htc one i ardhur ngadubai i zhblloku / me 2 karta /pordoret me cdo kart / i pordorur 2 jav . ne gjendje te mir .

 Krujë

 sokol