Eskavator

Numri i njoftimit: 54634 | Postuar në: 01.03.2017, 08:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Hitachi 450 47ton

 Tepelenë     Memaliaj

Dërgo E-mail

 Alban