Shitet Renault Megane viti 2006

Numri i njoftimit: 54629 | Postuar në: 28.02.2017, 20:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Renault

Modeli: Megane

Viti: 2006

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Jetmir