Kerkohet Edukatore

Numri i njoftimit: 54628 | Postuar në: 28.02.2017, 19:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Arsimim, Mësimdhënie/Pedagogji

Gjinia : Femër

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 30.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkojme nje edukatore kopshti qe te kete mbaruar shkollen e larte per ciklin e ulet parashkollore si edhe te kete experience pune dhe te kete njohuri te mjaftueshme per gjuhen angleze. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel. 0693333665
Adressa: "Komuna e Parisit" Rruga: "Prokop Mima"

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Nergis