Okazion Shitet toka ne sktorin fllake

Numri i njoftimit: 54601 | Postuar në: 15.09.2017, 13:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 13000

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 25 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toka ne sktorin fllake .komuna katund I ri me dokumenta te rregullta .buze rruges kryesore me uje dhe drita0692700392

 Durrës     Katund i Ri

Dërgo E-mail

 Enxhian