pompaci per makina me benzine

Numri i njoftimit: 537 | Postuar në: 18.10.2012, 22:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pjesë këmbimi / Pjesë këmbimi për motorët

Lloji i njoftimit: Shitet


pompaci per makia qe punojn me benzine eshte e re

 Tiranë

Dërgo E-mail

 KOSTA DHIMO