Makina me qera 0694403706

Numri i njoftimit: 53553 | Postuar në: 25.02.2017, 17:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 Lekë

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Rent a car – agjensi

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina Me Qera 0694403706 Makina Me Qera rent a car me cmimet me te lira ne tregun shqiptar rent a car albania sherbimet tona dhe ne aeroport vetam nje telefonat dhe ne jemi aty si dhe ne cdo qytet vlore fier tirane dhe ne te gjith shqiperine ..... MAKINA ME QERA NE TIRANE,DURRES,FIER,VLORE,SARAND,SI DHE NE TE GJITH SHQIPERIN MAKINA ME QERA DUKE NISUR NGA 15 EURO DITA PER 30 DITE DHE NESE JU NUK MUNDENI TE VINI NE ZYRAT TONA NE JU A SJELLIM MAKINEN KU NDODHENI JU... www.makina-me-qera-al.com

 Tiranë     Ali Demi

 Makina me qera