Samsung galaxy s6 edge

Numri i njoftimit: 53547 | Postuar në: 24.02.2017, 19:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Galaxy s6 edge

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Telefoni eshte ne gjendje shum te mir i ardhur nga gjermania ngjyre gold 32G

 Lezhë     Lezhë

 Fonsi