Ploter HP 10000

Numri i njoftimit: 53503 | Postuar në: 21.02.2017, 20:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 17 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


Ploter HP 10000
Po Thuaj i ri, me bojrat e veta,shum ekonomik,bojra BORDO,me kosto te ulet(e blere 60000 euro)Paisje e kohes.
Ka shtypur vetem 4.243 metra, gjeresia e shtypit 2.60 metra dhe ne gjatesi linear. Cmimi inegociushem per te interesuarit,ndodhet ne greqi Athine, shitet okazion per arsue te krizes. Te interesuarit te komunikojne ne nr Shqiptar M: 069 56 99189, ne nr grek M: +306948253529,+306951166332. tl +302104135309.E-mail:gjojdeshi.mir@gmail.com, info@printcmyk.gr, www.printcmyk.gr

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjojdeshi