Shitet Mercedes CLK 200

Numri i njoftimit: 53494 | Postuar në: 21.02.2017, 16:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: CLK 200

Viti: 1998

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e gjelbër

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje te mire , I gatshem per cdo lloj prove , Letrat e prera deri ne dhjetor 2017

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Eraldo