Fiat stilo

Numri i njoftimit: 53486 | Postuar në: 21.02.2017, 09:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Stilo

Viti: 2002

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht en gjendje te mir dhe shitet per arsye mos perdorimi

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Albi