Makine shtypi Offset

Numri i njoftimit: 53483 | Postuar në: 20.02.2017, 22:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


Të nderuar Zotëri apo Zonja

Ne me shum kenaqesi ju ofrojë kete makine shtypi me dy ngjyra, si me poshte:
SAKURAI OLIVER 272 E II,e vitit 2000
Sakurai
lloj:OLIVER 272 E II
Viti prodhimi.2000
madhësi:520 x 720 mm
Ka shtyour:24 Mio.
I disponueshmëri
menjëherë europe
Me pajisje larëje me fanel
me cilindra, chromed
Sistemi ujit: Dampening Olivermatic
Kontrollit e dyfishtë te fletëve
Side Electronic e vë ne kontroll të lartë të ofrimit te afrimit dhe te regjistrinit te makines, nepermjet tastiere te tavolina e pjeret (konsola)
me sitem: Semi Auto
çmim:per te interesuarit serioz.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjojdeshi