Same

Numri i njoftimit: 53420 | Postuar në: 18.02.2017, 01:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.200 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Zetori same 35.shoqeruar me freze te levizeshme dhe rrimorqo.

 Lushnjë     Divjakë

Dërgo E-mail

 Aleksander Sina