Shitet iPhone 7

Numri i njoftimit: 53404 | Postuar në: 17.02.2017, 13:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iPhone 7

Çmimi: 800 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


black , 128 , me te gjithe aksesoret, i sapoardhur nga amerika

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Tori