Laptop HP EliteBook core i7 cmimi 390 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53388 | Postuar në: 16.02.2017, 16:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: HP/Compaq

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 500 GB

RAM Memoria: 8 GB

Çmimi: 390 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Laptop HP EliteBook HP 8560p i sjelle nga Zvicram ne gjendje perfekte funksionale dhe aparence, procesor Core i7 2.8Ghz, ran 8Gbm hdd 500Gb, 15.6 inc, web cam, wireless, karikues origjinal te vetin, cmimi 390 eur i diskutuar. Cel 0665605053

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Geni