Shes paisje per butik

Numri i njoftimit: 53375 | Postuar në: 16.02.2017, 09:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Butik

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes manekina bust , kembe dhe varese per reklamimin e rrobave. Per me teper informacion ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 696775895 ose 692677788

 Tiranë     Qendra

 Merita