Toke ne Kavaje kanaparaj

Numri i njoftimit: 53362 | Postuar në: 15.02.2017, 15:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3800

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 32 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes toke ne Kavaje kanaparaj toka esht fushe buqesore dhe esht e paisur me certefikat pronesie per me shum inf tel :0682612754

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 Frenk