OKAZION! SHITET!!

Numri i njoftimit: 53361 | Postuar në: 15.02.2017, 15:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Hotelieri, Mikpritje / Lokal /Bar / Klub

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET BIZNESI! OKAZION!
Bar Kafe, stili modern, mobile druri.
Lokali ndodhet ne rrugen kryesore dhe pjesa e jashtme eshte e mbuluar, klientel e ngritur.
Biznesi shitet per arsye emigrimi.
Cmimi i padiskutushem!

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Anderson