Laptop i ri ultra slim 14inc + cante 245 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53357 | Postuar në: 15.02.2017, 09:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: ASUS

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 320 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 245 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc i sjelle nga Gjermania, i ri, bashke me nje cante, procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Laptop model ultra slim ( si MacBook Air ), super komod, i lehte ne mbajtje dhe mjaft komod ne perdorim. Ideal per perdorim pune dhe prezantim materialesh. Cmimi 245 eur i diskutuar. cel 0699781736

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Idlir