Motor piaxhoje

Numri i njoftimit: 53348 | Postuar në: 14.02.2017, 22:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pjesë këmbimi / Motora

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes grup piaggio si ciao 39cc ne gjendje perfekte

 Lushnjë     Lushnje

 Ibrahim