Shitet 2300€

Numri i njoftimit: 53341 | Postuar në: 14.02.2017, 13:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Smart

Modeli: Tjetër model

Viti: 2001

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 65000

Transmetuesi: Tiptronik

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Smart viti 2001 benzin motorr 600.te gjitha sherbimet e bera, cmimi 2300€. Makina esht ne gjendie perfekte dhe e gateshme per cdo lloj prove.Cel 0695226833

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Lushnje