Hardisqe te rinj nga 30 eur per kompjuter dhe laptop

Numri i njoftimit: 53327 | Postuar në: 14.02.2017, 11:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 46 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / Hard Disk HDD

Lloji i njoftimit: Shitet


Hardisk i ri per laptop 160Gb cmimi 30eur, 250Gb cmimi 35 eur ( te rinj, ne qese te pa hapur ndonjehere ). Hardisk i ri per kompjuter ( kemi disa cop per cdo model ), i paperdorur, ne qese qe nga fabrika, i pa nxjerre nga qesja ndonjehere, 500Gb cmimi 43 eur, 750 Gb cmimi 46 eur, 1Tb cmimi 52 eur. . Cel 0675300140

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Klodi