Laptop i ri Asus super slim + cante 250 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53319 | Postuar në: 14.02.2017, 09:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: ASUS

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 320 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Laptop i ri bashke me canten, marka Asus X401U, Procesor Dual Core C60, hardisk 320Gb, ekran 14.1 inc, web cam, wireless, USB 3.0, HDMI, super design, model slim, mjaft i lehte dhe praktin ( i ngjashem me macbook air ), windows 7, office dhe programe te tjera, i sjelle nga Austria. Cmimi 250 eur i diskutuar. Cel 0684208528

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Eraldo