Laptop Gateway T-Series 4Gb ram, 250Hdd 190 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53318 | Postuar në: 14.02.2017, 09:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Të tjera

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 250 GB

RAM Memoria: 4 GB

Çmimi: 190 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Laptop Gateway T-Series, Procesor Core 2 Duo 2,00 GHZ, Ram 4 GB, Hdd 250 GB, web cam, 14inc, kapeket ngjyre blu dhe tastiera gri metalixato, ne gjendje mjaft te mire, i sjelle nga Austria. Cmimi 190 eur i diskutuar, cel 0684208528

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Eraldo