Laptop 7inc 4Gb ram i sjelle nga Zvicra 250 eur i diskutua

Numri i njoftimit: 53303 | Postuar në: 13.02.2017, 16:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: HP/Compaq

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 320 GB

RAM Memoria: 4 GB

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Laptop HP Pavilion DV7-4134ez i sjelle nga Zvicra , laptop ne gjendje perfekte funksionale dhe aparence, Ekran 17.3'' ,  Procesor Phenom II N950 Quad-core 2.1 Ghz ,Memory RAM 4 Gb ,HDD 320 Gb , Karta Grafike ATI Radeon HD4250, Webcam ,Wireless ,DVD-WR cmimi 250 eur i diskutuar. Cel 0672883682

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Andi