Laptop Asus i ri, super i holle + cante 245 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53302 | Postuar në: 13.02.2017, 16:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: ASUS

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 320 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 245 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Laptop Asus, i ri, modelet me te fndit, super slim, i lehte dhe praktike ne perdorim, model i ngjashem me MacBook Air, ekran 14inc, procesor dual core, hardisk 320 gb, wireless, web cam, ngjyre e zeze, mjaft i paraqitshem, ideal per perodorim personal apo dhurate, bashke me nje cante. Cmimi 245 eur i diskutuar. 0672883682

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Andi