Laptop Sony Core i7, graf i dedikuar 1Gb, 16.4inc Full HD 39

Numri i njoftimit: 53288 | Postuar në: 13.02.2017, 12:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Sony

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 1 TB

RAM Memoria: 4 GB

Çmimi: 390 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Sony VGN-VPCF12M1E Model: PCG-81212M, Procesor Core i7, RAM 4Gb, Hdd 750Gb, Graf GeForce GT330M 1Gb e dedikuar, web Cam, ekran 16.4 inc FULL HD, Blu Ray Disk, wireless, Ngjyra Gri ne gjendje perfekte, ideal per perdorim me programi grafike dhe inxhinierike, i sjelle nga Gjermania. Cmimi 390 eur i diskutuar ne me te miren qe do mund te gjeni. cel 0699207059

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Bledi