Laptop HP 11.6inc 210 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53280 | Postuar në: 13.02.2017, 11:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Të tjera

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 200 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 210 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Hp Pavilion DM1 Mini Model: dm1-1115ez, Procesor Dual Core U2300, RAM 2Gb, Hdd 200Gb, web Cam,11.6", wireless, Ngjyra e Bardh dhe matalixato, super i paraqitshem. Cmimi 210 eur i diskutuar. Cel 0684209382

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Besi