Laptop i ri nga Austria ultra slim 14inc + cante 255 eur i d

Numri i njoftimit: 53259 | Postuar në: 11.02.2017, 17:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: ASUS

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 320 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 255 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Laptop i ri + cante, model ultra slim 14 inc asusX401A_5 ( modelet me te fundit ), praktik dhe i lehte ne mbajtje, parametra mjaft te mira per cdo lloj perdorimi, i sjelle nga Austria, procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Dhurata ideale per festat e fundvitit Cmimi 255 eur i diskutuar. cel 0675299998

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Fisnik