nissan almera viti 2005.naft 1.5 dci.. (Euro 3)

Numri i njoftimit: 53233 | Postuar në: 11.02.2017, 11:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nissan

Modeli: Almera

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 160000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: flori

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Nissan almera viti 2005..naft 1.5 dci.. (Euro 3) e sapo ardhur nga gjermania .me dogan dhe letra te sapo paguara per nje vit..derin janar 2018...Makina esht full..me butona ne timon, kondicioner, xhama elektri, cels me pult....esht shum ekonomike..ka bo (1300) kilometra (Munich-Bari) me (55 Euro) naft..makina ka(168.000)kilometra...cmimi 3000 Euro I diskutueshem..

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 auto