Jepet toke me qera prane shpresa.al

Numri i njoftimit: 53229 | Postuar në: 10.02.2017, 20:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 8000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera toka prane shpresa.al me sip:8000m2. Shume e pershtatshme per cfardo lloj biznesi , e rrethuar me rrjete dhe me rruge deri ne fund te saj.
Tel 0683783493

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Arjel