shes karroce femijesh te perdorur ne gjendje shume te mire

Numri i njoftimit: 5266 | Postuar në: 13.11.2013, 21:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


karroce e blere ne hollande me te gjitha pjeset pervec ndenjeses se makines. me veshje dimerore dhe verore. me dy pjese te cmontueshme, e palosshme,etj,ngjyra dhe modeli si ne foto.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ilir