Toke

Numri i njoftimit: 52197 | Postuar në: 08.02.2017, 12:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1300

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 130 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toke te liqeni linzes.toka esht fush e paperdorur asnjeher .Esht ne nje vend te banueshem .toka esht e paisur dhe rrug asfalt .Dashkia ka plan per liqen qe ndodhet pran .toka esht 1300 m2 me dokumenta dhe hipotek ,cmimi esht 130 mij lek m2.Ju mirpres .per cdo me kontaktoni ne nrm 0673008383

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Egla