iPhone 5c nga USA

Numri i njoftimit: 52195 | Postuar në: 08.02.2017, 12:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iPhone 5c

Çmimi: 19.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Iphone 5c , ne gjendje perfekte, origjinal i sjelle nga USA, 16 Gb, Bluetooth ,Wireless ,GPS ,ngjyra e bardhe, me karikues origjinal . Cmimi 19500 leke i diskutuar. Cel 0682121120

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Genti.Plus