Lezhe, Shitet Shtëpi Private sebashku me 15 dylym toke !

Numri i njoftimit: 52187 | Postuar në: 08.02.2017, 11:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 5

Sipërfaqja: 170

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 1000

Çmimi: 450.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet 15 dylyme toke ne fshatin Rrile -Lezhe ne afersi me autostraden pjesen e dyte te saj ne afersi te qendes Rrile. Toka disponon cdo lloj Dekumentacioni si hipoteke edhe leje ndertimi , ne toke ndodhet nje shtepi private me leje te rregullt ndertimi hipoteke te lejuar ndertimi i metejshem , shtepia eshte ndertuar ne vitin 2006 ne gjendje prefekte dhe 170 m2 siperfaqe . Ne toke ka dhe peme te ndryshme dhe vreshta rrushit pjesa tjeter e tokes eshte e dobishme per bujqesi dhe e pa shfrytezuar .Te interesuarit te na kontaktojn ne kete NR:TeL :+355698170038+viber Ju Faleminderit !

 Lezhë     Shënkoll

Dërgo E-mail

 Damian