OKAZION!!!! Salle Interneti + (2 XBox360 Te...Kompletuar)

Numri i njoftimit: 5213 | Postuar në: 12.11.2013, 08:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION.! Shitet Salle Interneti me 9 Kompjutera + Serverin....Ne to perfshihen: -9 Tavolina per Secilin Kompjuter ..Tavolinat jane te Reja shume pak te perdorura ne gjith mbajtese tastiere. -9 Karrige Komode shume te Mira + Karrigia e Serverit Shum e veqant (zyre). -9 Kompjutera HP te kompletuar me Kamer 5 mega pixel ,Kufje te Reja ,Tastier,Maus me tgjithe aksesoret e Nevojshem. -Parametrat e kompjterave jane : 1 Giga RAM per secilin Kompjuter + server 2 Giga RAM ..Te programuar tani shpejt per Pune. - Printeri : Canon iR1022iF eshte blere ne Germani shum pak i perdorur Funksion ka : FAX,,PRINTER,FOTOKOPJE SCANER. -Vitrina (Rafti) : Eshte shum i madh i kompletuar me Artikuj shkollor (Kancelari) - 2 Xbox 360 me nga dy Leva Oreginale me CD(Lojra) te Gjithave llojeve si GTA V , PES13 FIFA etj. ne to perfshihen 2 Plazma nga 40-42 Polsh HD + 3 Kolltuqe Apostafat per kete pune+Mbajtset e Kembeve. Banaku shume i mire per mbajtien e Printerit dhe te serverit dhe per dy Bokse ..+ 2 Sirtare ..shumee e mire . -Frigorifer Kollone ne Gjendje pune shume te Mire (i madh). Ju Faleminderit .! https: Qmimi : Me Marrveshje .!

 Tiranë

Dërgo E-mail

 al-net