SHiTET Avantgarde 280 Gaz+Benzine

Numri i njoftimit: 5153 | Postuar në: 10.11.2013, 06:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 280

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.700 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Mercedes Benz Avantgarde me 144 000 km te bera, i mirembajtur ne gjendje shume te mire me timon anglez , ngjyre deti e embel amortizator sportiv dhe sherbim servisi i mbaruar me dt 08/ 11/ 2013. Sedilje me ngrohje sallon meshini, impjant gazi LOVATO i sapovendosur, me targa te reja dhe dokumentat te sapopaguara.

 Gjirokastër

Dërgo E-mail

 Flori