Shiten Makineri per Granulimin e Plastikes

Numri i njoftimit: 51156 | Postuar në: 26.02.2018, 06:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industria Plastike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE )
1. Sharre zinxhir
2. Sharre Disk
3. Granulator
4. Copetues Plastike
5. Centrifuge
6. Tharese
7. Vaske per Larje
8. Transportues

Cmimi i arsyeshem

Cel : 0694064514

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Durres