Kitare sheltone me 12 tela

Numri i njoftimit: 51148 | Postuar në: 05.02.2017, 23:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 Lekë

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i njoftimit: Shitet


Kitare sheltone me 12 tela, e perdorshme dhe me 6 tela..

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Alban